KOMMERSIELLA FASTIGHETER, HYRESHUS OCH LOKALER

Vi är sedan många år Mälardalens ledande förmedlare av hyreshus, kommersiella fastigheter och lokaler. Välkommen att kontakta oss!

Vår personal

Bo Söderholm

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
bosse@blokkfast.se
Bo Söderholm

Bo Söderholm

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
bosse@blokkfast.se

Mats Källström

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
mats@blokkfast.se
Mats Källström

Mats Källström

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
mats@blokkfast.se

Martin Agenstam

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
martin@blokkfast.se
Martin Agenstam

Martin Agenstam

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
martin@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
anders@blokkfast.se
Anders Holmqvist

Anders Holmqvist

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
anders@blokkfast.se

David Annergran Axéll

Transaktionsrådgivare


0724-41 10 15
david@blokkfast.se
David Annergran Axéll

David Annergran Axéll

Transaktionsrådgivare


0724-41 10 15
david@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
john@blokkfast.se
John Wallin

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
john@blokkfast.se

Magnus Jacobsson

Mäklarassistent


0736-71 32 02
magnus@blokkfast.se
Magnus Jacobsson

Magnus Jacobsson

Mäklarassistent


0736-71 32 02
magnus@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
rene@blokkfast.se
Rene Tamberg

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
rene@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
viveka@blokkfast.se
Viveka Söderholm

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
viveka@blokkfast.se

Khai Truong

Transaktionsrådgivare
Uthyrningskonsult


070-144 29 12
khai@blokkfast.se
Khai Truong

Khai Truong

Transaktionsrådgivare
Uthyrningskonsult


070-144 29 12
khai@blokkfast.se

På gång hos BLOKK

Uthyrning Vitec

BLOKK VÄXER

Med anledning av ökad efterfrågan på våra uthyrningstjänster, tar vi nu ett större grepp och samlar all vår verksamhet för uthyrning av kommersiella lokaler i ett nytt bolag.
Läs mer...

Välkommen att kontakta oss

Fyll i dina uppgifter och skicka så återkommer vi!

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!