KOMMERSIELLA FASTIGHETER, HYRESHUS OCH LOKALER

Vi är sedan många år Mälardalens ledande förmedlare av hyreshus, kommersiella fastigheter och lokaler. Välkommen att kontakta oss!

Vår personal

Bo Söderholm

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
bosse@blokkfast.se

Bo Söderholm

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
bosse@blokkfast.se

Mats Källström

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
mats@blokkfast.se

Mats Källström

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
mats@blokkfast.se

Martin Agenstam

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
martin@blokkfast.se

Martin Agenstam

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
martin@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
sven-erik@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
sven-erik@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
anders@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
anders@blokkfast.se

David Annergran Axéll

Transaktionsrådgivare


0724-41 10 15
david@blokkfast.se

David Annergran Axéll

Transaktionsrådgivare


0724-41 10 15
david@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
john@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
john@blokkfast.se

Magnus Jacobsson

Mäklarassistent


0736-71 32 02
magnus@blokkfast.se

Magnus Jacobsson

Mäklarassistent


0736-71 32 02
magnus@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
rene@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
rene@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
viveka@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
viveka@blokkfast.se

Khai Troung

Junior Associate


072-177 78 76
khai@blokkfast.se

Khai Troung

Junior Associate


072-177 78 76
khai@blokkfast.se

Välkommen att kontakta oss

Fyll i dina uppgifter och skicka så återkommer vi!

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!