wide

Kontakt


Du är välkommen förbi vårt nyinredda kontor, om Du ej hinner slå en signal, så berättar vi mera om hur vi kan hjälpa just Dig och Din verksamhet till en framgångsrik fastighetsaffär.

Vår personal

Bo Söderholm

Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
016-542 02 01
bosse@blokkfast.se

Bo Söderholm

Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
016-542 02 01
bosse@blokkfast.se

Mats Källström

Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
016-542 0202
mats@blokkfast.se

Mats Källström

Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
016-542 0202
mats@blokkfast.se

Martin Agenstam

Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
016-542 02 03
martin@blokkfast.se

Martin Agenstam

Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
016-542 02 03
martin@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
016-542 02 08
sven-erik@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
016-542 02 08
sven-erik@blokkfast.se

Sascha Schröder

Fastighetsanalytiker


0737-65 59 54
016-542 02 06
sascha@blokkfast.se

Sascha Schröder

Fastighetsanalytiker


0737-65 59 54
016-542 02 06
sascha@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
016-542 02 04
john@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
016-542 02 04
john@blokkfast.se

Mikael Bergkvist

Uthyrningskonsult


0721-61 60 77
016-542 02 07
mikael@blokkfast.se

Mikael Bergkvist

Uthyrningskonsult


0721-61 60 77
016-542 02 07
mikael@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
016-542 02 09
rene@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
016-542 02 09
rene@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Sekreterare


0705-76 38 85
016-542 02 05
viveka@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Sekreterare


0705-76 38 85
016-542 02 05
viveka@blokkfast.se

Blokk Fastighetspartner

Skicka

Fyll i dina uppgifter och skicka så återkommer vi!

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!