wide

Kontakt

Du är välkommen förbi vårt moderna kontor, om Du ej hinner slå en signal, så berättar vi mera om hur vi kan hjälpa just Dig och Din verksamhet till en framgångsrik fastighetsaffär.

BLOKK FASTIGHETSPARTNER

ESKILSTUNA

Kungsgatan 78
632 21 Eskilstuna
Björksgatan 6 e (besöksadress)
016-542 02 00, 08-542 02 00
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.
 

Här finns vi

BLOKKFAST Mälardalen

BLOKKFAST Mälardalen Kungsgatan 78, 632 21 Eskilstuna 016 - 542 02 00 Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Vår personal

Bo Söderholm

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
016-542 02 01
bosse@blokkfast.se

Bo Söderholm

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
016-542 02 01
bosse@blokkfast.se

Mats Källström

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
016-542 0202
mats@blokkfast.se

Mats Källström

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
016-542 0202
mats@blokkfast.se

Martin Agenstam

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
016-542 02 03
martin@blokkfast.se

Martin Agenstam

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
016-542 02 03
martin@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
016-542 02 08
sven-erik@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
016-542 02 08
sven-erik@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
016-542 02 00
anders@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
016-542 02 00
anders@blokkfast.se

Robert Lundgren

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0722-40 65 75
016-542 02 05
robert@blokkfast.se

Robert Lundgren

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


0722-40 65 75
016-542 02 05
robert@blokkfast.se

Tomas Alvang

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


070-696 59 58
tomas@blokkfast.se

Tomas Alvang

Transaktionsrådgivare Fastighetsmäklare


070-696 59 58
tomas@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
016-542 02 04
john@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
016-542 02 04
john@blokkfast.se

Magnus Jacobsson

Mäklarassistent


0736-71 32 02
016-542 02 06
magnus@blokkfast.se

Magnus Jacobsson

Mäklarassistent


0736-71 32 02
016-542 02 06
magnus@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
016-542 02 09
rene@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
016-542 02 09
rene@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
016-542 02 05
viveka@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
016-542 02 05
viveka@blokkfast.se

Välkommen att kontakta oss

Fyll i dina uppgifter och skicka så återkommer vi!

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!