wide

Kontakt


Du är välkommen förbi vårt nyinredda kontor, om Du ej hinner slå en signal, så berättar vi mera om hur vi kan hjälpa just Dig och Din verksamhet till en framgångsrik fastighetsaffär.

BLOKK Mälardalen

Kungsgatan 78
632 21 Eskilstuna
016 - 542 02 00
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

BLOKK Stockholm

Idungatan 1a
113 45 Stockholm
08 - 578 520 00
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Våra kontor

BLOKKFAST Stockholm

BLOKKFAST Stockholm Idungatan 1a 113 45 Stockholm 0705 - 31 22 75

BLOKKFAST Mälardalen

BLOKKFAST Mälardalen Kungsgatan 78, 632 21 Eskilstuna 016 - 542 02 00 Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Vår personal

Bo Söderholm

Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
016-542 02 01
bosse@blokkfast.se

Bo Söderholm

Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
016-542 02 01
bosse@blokkfast.se

Mats Källström

Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
016-542 0202
mats@blokkfast.se

Mats Källström

Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
016-542 0202
mats@blokkfast.se

Martin Agenstam

Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
016-542 02 03
martin@blokkfast.se

Martin Agenstam

Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
016-542 02 03
martin@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
016-542 02 08
sven-erik@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
016-542 02 08
sven-erik@blokkfast.se

Sascha Schröder

Fastighetsanalytiker


0737-65 59 54
016-542 02 06
sascha@blokkfast.se

Sascha Schröder

Fastighetsanalytiker


0737-65 59 54
016-542 02 06
sascha@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
016-542 02 04
john@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
016-542 02 04
john@blokkfast.se

Robert Lundgren

Fastighetsmäklare


0722-40 65 75
016-542 02 05
robert@blokkfast.se

Robert Lundgren

Fastighetsmäklare


0722-40 65 75
016-542 02 05
robert@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
016-542 02 09
rene@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
016-542 02 09
rene@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
016-542 02 05
viveka@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
016-542 02 05
viveka@blokkfast.se

Johan Urdén

Transaktionskonsult


0705-31 22 75
08-578 520 00
johan@blokkfast.se

Johan Urdén

Transaktionskonsult


0705-31 22 75
08-578 520 00
johan@blokkfast.se

Anders Halldin

Transaktionskonsult


0708-68 75 66
08-578 520 00
anders.halldin@blokkfast.se

Anders Halldin

Transaktionskonsult


0708-68 75 66
08-578 520 00
anders.halldin@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
016-542 02 00
anders@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
016-542 02 00
anders@blokkfast.se

Blokk Fastighetspartner

Fyll i dina uppgifter och skicka så återkommer vi!

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!