KOMMERSIELLA FASTIGHETER, HYRESHUS OCH LOKALER

Vi är sedan många år Mälardalens ledande förmedlare av hyreshus, kommersiella fastigheter och lokaler. Välkommen att kontakta oss!

Vår personal

Bo Söderholm

Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
016-542 02 01
bosse@blokkfast.se

Bo Söderholm

Fastighetsmäklare


0708-49 37 29
016-542 02 01
bosse@blokkfast.se

Mats Källström

Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
016-542 0202
mats@blokkfast.se

Mats Källström

Fastighetsmäklare


0708-55 25 10
016-542 0202
mats@blokkfast.se

Martin Agenstam

Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
016-542 02 03
martin@blokkfast.se

Martin Agenstam

Fastighetsmäklare


0707-22 56 71
016-542 02 03
martin@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
016-542 02 08
sven-erik@blokkfast.se

Sven-Erik Larsson

Fastighetsmäklare


0739-73 30 77
016-542 02 08
sven-erik@blokkfast.se

Sascha Schröder

Fastighetsanalytiker


0737-65 59 54
016-542 02 06
sascha@blokkfast.se

Sascha Schröder

Fastighetsanalytiker


0737-65 59 54
016-542 02 06
sascha@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
016-542 02 04
john@blokkfast.se

John Wallin

Uthyrningskonsult


0707-49 96 33
016-542 02 04
john@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
016-542 02 09
rene@blokkfast.se

Rene Tamberg

Mäklarassistent


0705-73 15 75
016-542 02 09
rene@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
016-542 02 05
viveka@blokkfast.se

Viveka Söderholm

Administratör


0705-76 38 85
016-542 02 05
viveka@blokkfast.se

Johan Urdén

Transaktionskonsult


0705-31 22 75
08-578 520 00
johan@blokkfast.se

Johan Urdén

Transaktionskonsult


0705-31 22 75
08-578 520 00
johan@blokkfast.se

Anders Halldin

Transaktionskonsult


0708-68 75 66
08-578 520 00
anders.halldin@blokkfast.se

Anders Halldin

Transaktionskonsult


0708-68 75 66
08-578 520 00
anders.halldin@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
016-542 02 00
anders@blokkfast.se

Anders Holmqvist

Fastighetsmäklare


0701-09 02 10
016-542 02 00
anders@blokkfast.se

Blokk Fastighetspartner

Skicka

Fyll i dina uppgifter och skicka så återkommer vi!

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!